O nas

Ośrodek Szkolenia Kierowców Łącki powstał w roku 1990. Jest jednym z pierwszych prywatnych Ośrodków Szkolenia Kierowców. Właściciel od 1984 r pracował jako wykładowca-instruktor w państwowych ośrodkach na wszystkie kategorie prawa jazdy, dzięki czemu zdobył bardzo cenne doświadczenie. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorów szkolących w miłej atmosferze oraz doskonałe zaplecze dydaktyczne.

Jako priorytet w swoich działaniach stawiamy nie tylko na uzyskanie przez kursanta uprawnień, ale również kształtowanie postaw przyszłych kierowców, szczególnie w dziedzinie bezpieczeństwa ruchu drogowego. Wiemy, jak bardzo stresujące są pierwsze kroki za kierownicą, dlatego do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i z pełną wyrozumiałością, dostosowując się do jego tempa.

Wysoka jakość naszych szkoleń sprawiła, iż szybko zdobyliśmy zaufanie szerokiej rzeszy kursantów. Cieszy nas to, że większość nowych kursantów przychodzi do naszej szkoły z polecenia, co świadczy o wysokiej skuteczności prowadzonych przez nas szkoleń.

Jeżeli zatem cenisz jakość - Zapraszamy